Wkłady z płaszczem wodnym

Wkłady Kominkowe z płaszczem wodnym Legnica

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym umożliwiają jednoczesne ogrzewanie pomieszczeń oraz wody użytkowej. Dysponujemy kominkami z płaszczem wodnym w układzie zarówno otwartym, jak i zamkniętym. Nowoczesne rozwiązania wkładów kominkowych z płaszczem wodnym gwarantują oszczędność energii, a także sprawiają, że zarówno obsługa, jak i czyszczenie wkładów kominkowych z płaszczem wodnym jest bezproblemowe.

Zapewniamy:

Wkłady Kominkowe Narożne

Wkłady kominkowe narożne montowane są w rogu pomieszczenia lub pokoju. Charakteryzują się one specjalnym kształtem tyłu urządzenia grzewczego, który pozwala na odpowiednie, a także efektywne umiejscowienie wkładu kominkowego narożnego. Często także pod nazwą wkładów kominkowych narożnych widnieją wkłady kominkowe posiadające szybę boczną. Wkłady kominkowe narożne pozwalają uzyskać efektowny widok płomieni ognia również z boku naszego kominka. Kominek narożny świetnie się prezentuje, kiedy umieszczony jest w filarze.

Wkłady Kominkowe Szyba Prosta

Wkłady kominkowe z szybą prostą są to  najbardziej klasyczne i popularne propozycje formy kominków. Znakomicie sprawdzają się one w każdym pokoju. Wkład kominkowy z prostą szybą nie stawia nas przed zadaniem wykonania specjalnej aranżacji pomieszczenia, ani też nie wymaga konkretnego miejsca montażu, w przeciwieństwie do wkładu kominkowego narożnego, trójstronnego, czy dwustronnegoWkłady kominkowe z szybą prostą wykonane są z najwyższej jakości materiałów które gwarantują bezproblemową, wieloletnią pracę kominka.

Wkłady Kominkowe Dwustronne

Dwustronny wkład kominkowy pozwala na obserwację ognia z dwóch przeciwległych stron, np. z dwóch różnych pokoi. Wkład kominkowy dwustronny oddaje ciepło inaczej niż tradycyjny kominek. Znaczna część wytworzonej energii jest oddawana do pomieszczenia, w którym dwustronny kominek  jest usytuowany ze względu na przeszklenie. Kominki dwustronne jednak wymagają odpowiedniego miejsca montażu, a także starannego zaplanowania aranżacji mieszkania. Wkład kominkowy dwustronny fenomenalnie sprawdza się zamontowany w ściance działowej.

Polecane wkłady kominkowe