Wkłady kominkowe

Wkłady Kominkowe Legnica

Oferujemy Państwu wkłady kominkowe powietrzne w klasycznej oraz nowoczesnej formie i estetyce. Zapewniamy bogaty wybór, mnogość wariantów, a także szeroki zakres kształtu szyb i wykończeń frontów drzwiowych wkładów kominkowych. Dysponujemy wkładami kominkowymi stalowymi, żeliwnymi, panoramicznymi oraz o podwójnym i potrójnym przeszkleniu. Współpracujemy z czołowymi, polskimi oraz światowymi producentami wkładów kominkowych, co przekłada się na najwyższą jakość produktów. Nasze wkłady kominkowe zarówno zwiększają wydajność kominka, jak i komfort eksploatacji. Poza sprzedażą zajmujemy się również montażem wkładów kominkowych.

Zapewniamy Państwu:

Wkłady Kominkowe Narożne

Wkłady kominkowe narożne przeznaczone są do montażu w rogu pokoju lub pomieszczenia. Posiadają one specjalny kształt tyłu urządzenia, który umożliwa efektywne i odpowiednie ustawienie wkładu kominkowego. Często również mianem wkładów kominkowych narożnych określane są wkłady kominkowe z szybą boczną. Narożne wkłady kominkowe zapewniają efektowny widok ognia także z boku kominka. Kominek narożny znakomicie prezentuje się, kiedy jest wbudowany w filar.

Wkłady Kominkowe Szyba Prosta

Wkłady kominkowe z szybą prostą należą do najbardziej popularnych i klasycznych rodzajów kominków. Świetnie sprawdza się on w niemal każdym pomieszczeniu domu lub mieszkania. Wkład kominkowy z szybą prostą nie wymaga specjalnej aranżacji wnętrza, ani konkretnego miejsca montażu, tak jak to jest w przypadku wkładu kominkowego dwustronnego, narożnego czy trójstronnego.  Najwyższej jakości materiały z których zostały wykonane nasze wkłady kominkowe z prostą szybą zapewniają wieloletnią i bezproblemową pracę.

Wkłady Kominkowe Dwustronne

Wkład kominkowy dwustronny, jak sama nazwa wskazuje, sprawia, że ogień widoczny jest z dwóch stron, np. najczęściej z dwóch różnych pomieszczeń. Oddaje on ciepło zgoła inaczej niż tradycyjny kominek. Znaczna część energii bowiem oddawana jest do pomieszczenia, w którym owy kominek dwustronny się znajduje, przez przeszklenie. Kominki przeszklone z dwóch stron wymagają odpowiedniego miejsca oraz starannego zaplanowania aranżacji. Kominek dwustronny świetnie sprawdza się jako element ściany działowej.

Wkłady Kominkowe Trójstronne

Wkład kominkowy trójstronny jest to taki rodzaj kominka, którego boki stanowią szyby, przez co daje on możliwość oglądania ognia aż z trzech stron. Oddaje on ciepło podobnie jak wkład kominkowy dwustronny. Tutaj również spora część energii jest oddawana do pomieszczenia, w którym się znajduje ze względu na przeszklenie. Wkłady kominkowe trójstronne przeznaczone są zabudowy, dlatego warto zgrać ich rozmiar z grubością ściany, w której chcemy je umieścić.

Polecane wkłady kominkowe