Wkłady gazowe

Wkłady Kominkowe gazowe Legnica

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wkładów kominkowych gazowych. Są to nowoczesne i eleganckie rozwiązania dla osób, które cenią sobie komfort użytkowania. Kominki gazowe nie wymagają czyszczenia, ponieważ w trakcie ich pracy nie powstaje ani pył, ani popiół. Wkłady kominkowe gazowe doskonale prezentują się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Ponadto kominki gazowe są bezpieczne i przyjazne środowisku, przyczyniają się one bowiem do zmniejszenia emisji CO.

Wkłady Kominkowe Narożne

Narożne wkłady kominkowe montuje się zwykle w rogu pomieszczenia oraz pokoju. Urządzenia te posiadają specjalny kształt tyłu, dzięki któremu można odpowiednio i efektywnie ustawić narożny wkład kominkowy. Zdarza się także, że mianem wkładów kominkowych narożnych nazywane są wkłady kominkowe z szybą boczną. Wkłady kominkowe narożne gwarantują niezwykle efektowny widok płomieni, możliwy do oglądania również z boku kominka. Kominek narożny fenomenalnie prezentuje się, kiedy jest umiejscowiony jest wewnątrz filaru.

Wkłady Kominkowe Szyba Prosta

Wkłady kominkowe z prostą szybą to najpopularniejsze i najbardziej klasyczne formy kominków. Sprawdzają się one świetnie w niemal każdym pomieszczeniu. Wkład kominkowy z szybą prostą jest bardzo uniwersalny, nie wymaga bowiem od nas specjalnej aranżacji pokoju, ani konkretnego miejsca montażu, czego nie można powiedzieć o wkładzie kominkowym narożnym, trójstronnym, czy dwustronnym. Wkłady kominkowe z szybą prostą cechują się wykonaniem ze znakomitej jakości materiałów, które z kolei umożliwiają  wieloletnią pracę kominka bez problemów.

Wkłady Kominkowe Dwustronne

Dwustronny wkład kominkowy, jak wynika z nazwy, umożliwia nam widok ognia z dwóch stron, tj. np. z dwóch osobnych pomieszczeń. Daje on energię w nieco inny sposób niż tradycyjny kominek. Większa część ciepła oddawana jest do pokoju lub pokojów, w którym ten kominek dwustronny się mieści, a dzieje się tak przez przeszklenie. Kominki przeszklone z dwóch stron muszą mieć odpowiednie miejsce montażu oraz starannie zaplanowaną aranżację pomieszczenia. Wkład kominkowy dwustronny genialnie sprawdza się jako jeden z elementów ścianki działowej.

Wkłady Kominkowe Trójstronne

Trójstronny wkład kominkowy wyróżnia się tym, że jego boki stanowią szyby, dzięki czemu stajemy przed możliwością oglądania płomieni ognia z trzech stron kominka. Pozbywa się on ciepła w sposób zbliżony jak dwustronny wkład kominkowy. Ze względu na przeszklenie, znaczna część ciepła oddawana zostaje do pokoju, w którym kominek trójstronny się znajduje. Wkład kominkowy trójstronny jest przeznaczony do zabudowy, w związku z czym warto dobrać jego rozmiar sugerując się  grubością ściany, w której zostanie umieszczony.

Polecane wkłady gazowe